Najnowsze wpisy

Top perfumy o zapachu cytrusowym

lipiec 09, 2020 3 min czytania

Perfumy o zapachu cytrusowym to niezbędnik w kosmetyczce każdej kobiety. Ze względu na swój niezobowiązujący charakter, idealnie nadają się one na dzień. Jak pachną cytrusowe perfumy? W których zapachach z oferty naszej perfumerii internetowej Flow Perfumes dominują tego typu nuty?
Czytaj Więcej

Najmodniejsze zapachy perfum 2020

lipiec 07, 2020 3 min czytania

Jesteś miłośniczką perfumowych nowości i regularnie uzupełniasz swoją kolekcję o nowe flakoniki? Dziś prezentujemy zestawienie najmodniejszych zapachów tego roku dostępnych w asortymencie naszej perfumerii internetowej Flow Perfumes. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośniczki lekkich, delikatnych perfum, jak i zwolenniczki mocnych, wyrazistych zapachów.
Czytaj Więcej

Najlepsze perfumy na prezent dla mężczyzny

lipiec 07, 2020 3 min czytania

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, imieninowy czy rocznicowy dla ukochanego mężczyzny? Co powiesz na perfumy? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie perfumy najlepiej sprawdzą się w roli upominku dla drugiej połówki.
Czytaj Więcej

Kobiece perfumy na wakacje

lipiec 07, 2020 3 min czytania

Jesteś na etapie planowania wakacyjnego wyjazdu? Nie zapomnij o tym, by do kosmetyczki spakować co najmniej 1 flakonik perfum. Jakiego rodzaju zapachy najlepiej sprawdzać będą się w sezonie letnim?
Czytaj Więcej


NEWSLLETER